شرایط و ضوابط استفاده

استفاده از فروشگاه آسان دیاگ به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی آسان دیاگ بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.
خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیرتجاری مشتریان عرضه‌شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می‌باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به‌موقع سفارش خواهد شد.
فروشگاه اینترنتی آسان دیاگ هیچ‌گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می‌تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.
ارتباط فروشگاه اینترنتی آسان دیاگ با کاربران از طریق asandiag.ir و کانال تلگرام @Asandiag برقرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می‌پذیرد.
فروشگاه اینترنتی آسان دیاگبه‌هیچ‌وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلمه کلیدی خود را وارد کنید