عیب‌یابی خودرو توسط مالک خودرو تاکنون امکان‌پذیر نبوده است. وقتی چراغ چک خودرو روشن می‌شود، دلیل آن چیست؟ به کدام مکانیک مراجعه کنم؟ هزینه عیب‌یابی چقدر است؟ آیا مکانیک نوع خطا، دلیل و روش حل آن را تشخیص می‌دهد؟ به کمک عیب یاب خودرو اندرویدی میتوان به راحتی و هزینه ی کم عیب خودرو را تشخیص داد تا از آزمون خطا در مکانیکی ها جلو گیری کنیم.

آسان دیاگ بر روی تلفن همراه صاحب خودرو نصب می‌شود و از طریق یک دانگل سخت‌افزاری که بر روی درگاه OBD2 خودرو نصب می‌شود می‌تواند کدهای خطا، مصرف سوخت، کارایی موتور، وضعیت خودرو را بررسی کند.

در صفحه ی مخصوص خطاها بیش از ۵۰۰۰ کد خطا ترجمه‌شده و دلایل، علائم، راهکار حل خطا از طریق وب‌سرویس به نرم‌افزار نصب‌شده بر روی تلفن همراه پس از عیب‌یابی انتقال و به کاربر نمایش داده می‌شود.

همچنین نمایندگی‌های خودرو، مدیران تعمیرگاه می‌توانند از این طریق اتومبیل‌ها را از راه دور عیب‌یابی کند.

هم‌اکنون کلیه خودروهایی که از درگاه OBD2 پشتیبانی می‌کنند می‌توانند از این ابزار استفاده‌ کنند. هم‌اکنون همه خودروهای داخلی از OBD2 پشتیبانی نمی‌کنند اما تیم تخصصی آسان دیاگ با تلاش بسیار توانسته است همه ی خودرو های داخلی را پشتیبانی کند.تیم ما از طریق اضافه کردن منو های اختصاصی برای هر خودرو این امکان را برای شما فراهم آورده ایم.

در بازار دیاگ هایی را مشاهده میکنیم که با تبلت جداگونه و با کلی سیم و تشکیلات عرضه میشوند ولی ما در غالب یک عیب یاب خودروی اندرویدی نرم افزار را روی گوشی های شما نصب میکنیم که بدون سیم میتوانید براحتی دیاگ بزنید.

نظرات (۴)

 1. سید

  سلام،برا زانتیا ۲۰۰۰ جواب میده

  1. مدیر فنی سایت

   سلام
   اخیرا زانتیا ۲۰۰۰ به سخت افزار جدید BCM و نرم افزار آسان دیاگ اضافه شده است

 2. Adab

  باسلام آسان دیاگ همون ELM327 هستش؟ پس چرا این ماژول توی بازار اینقدر ارزونه ولی قیمت شما بالاست

  1. مدیر فنی سایت

   سلام
   آسان دیاگ ELM327 نیست ، اما از ELM327 هم پشتیبانی میکند . ELM327 غیر اصل در بازار زیاد است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلمه کلیدی خود را وارد کنید